Почніть кодування за лічені секунди на GitHub з GitHub Codespaces


Почніть кодування за лічені секунди на GitHub з GitHub Codespaces

GitHub просто запустив нову функцію під назвою Codespaces, яка є повноцінним середовищем розробників в GitHub, що дозволяє вам робити негайний внесок. Ось офіційне повідомлення про цю нову функцію:


Внести код до спільноти може бути важко. У кожному сховищі є свій спосіб налаштування середовища розробки, для якого часто потрібно десятки кроків, перш ніж ви зможете написати будь-який код. Ще гірше, іноді оточення двох проектів, над якими ви працюєте, конфліктують один з одним. GitHub Codespaces дає вам повнофункціональне середовище розробників, що розміщується у хмарі, яке закручується за лічені секунди безпосередньо в GitHub, тому ви можете почати надсилати участь у проекті одразу.

Проміжки коду можна налаштувати для завантаження вашого коду та залежностей, інструментів для розробників, розширень та точкових файлів. Перемикання між середовищами просте - ви можете переміщатися далеко в будь-який час, а коли ви повернетесь назад, ваше кодове приміщення автоматично відкриється.


Проміжки коду в GitHub містять на базі браузера повний редактор коду VS з підтримкою заповнення коду та навігації, розширення, доступ до терміналу тощо. Якщо ви віддасте перевагу використовувати IDE робочого столу, ви зможете запустити кодовий простір у GitHub та підключитися до нього зі свого робочого столу.

Ціноутворення для просторів коду не було завершено, але функція редагування коду в кодувальних просторах IDE завжди буде безкоштовною. Ми плануємо запропонувати прості ціни з оплатою, як і GitHub Actions, для обтяжливих розрахункових завдань, таких як збірки. Під час бета-версії простори кодексу безкоштовні.

Ця функція буде доступна незабаром у обмеженій публічній бета-версії до її офіційного запуску для всіх. Тим, хто використовує Laravel протягом багатьох років, ви можете згадати "Laravel Liferaft", який був запущений у 2014 році та пізніше відмовився, що звучало дуже схоже на цю нову функцію GitHub. Ми з нетерпінням чекаємо, як грає цей новий кодовий простір і чи допомагає він з повідомленнями про помилки, а також цікаво, чи може це бути майбутнє розвитку, де ви можете зробити все за допомогою браузера з кодом VS.

Джерело